Skip to main content

Fotogaléria

Posolstvom pomoci Anjelov nádeje, nie je len pomáhať materiálne, ale aj rodinku v núdzi podporiť, usmerniť, hlbšie riešiť ich problém a tým zamedziť ďalšiemu prehlbovaniu. Nevyhnutným faktorom osobného kontaktu – návštevou u rodinky je porozumenie, pochopenie jeho ťažkej zložitej situácie, nakoľko povzbudenie, záujem, objatie a milé slová sú prejavom empatie, ľudskosti a srdca.

Materiálna pomoc Bratislava

Cesta naša pokračuje, očká detí rozžiaruje. Brucho zasýti plný stôl, dobrá rada utíši v srdci bôľ. Na súde ich podržíme, s úradmi im poradíme. Sme radi, keď sa podarí vyčariť úsmev na tvári a sponzora to veľmi teší, že nevedieme len prázdne reči :).


Materiálna pomoc Slovenský Grob

Tretíkrát som k členke prišla, šoférová pomoc sa mi zišla. Cez polia a lúky viezli sme nákupy. Deti veľkú radosť mali, horalky hneď ochutnali. A keď nájdem sponzora cestovať začnem odznova :).

 

 

Materiálna pomoc okres Galanta

Napísaná veta nedokáže povedať všetko ako jeden pohľad do rodinky. Hoci sa rodinka snaží sponzorská pomoc si našla správne miesto, o čom nás presvedčili aj žiariace oči detičiek. Snažíme sa pomáhať našim členom skupiny, ktorí riešia svoj problém a aktívne sa zapájajú a podporujú členov skupiny aspoň dobrým slovom. Pomaly uskutočňujeme návštevy a prinášame posolstvá v mene anjelov. Chceme, aby boli šťastní a spokojní, preto nám na nich zaleží :).

 

 

 

Materiálna pomoc Nitra

Majka so Zuzkou sa zišli, najprv do Tesca ku žirafe išli. Na Klokočinu dohora sa ide, aj Andrei sa pomoc zíde. Chvíľočku sme síce blúdili, o to viac sme si návštevu užili :). Obaja školáci sa tešili, keď pred dverami nás videli :). Dobrý darca dotáciu dal, doneste dobrým deťom dar :). Dobrým devám, deťom dajte, dobrý deň ďalej donášajte.