Materiálna pomoc Nitra

Majka so Zuzkou sa zišli, najprv do Tesca ku žirafe išli. Na Klokočinu dohora sa ide, aj Andrei sa pomoc zíde. Chvíľočku sme síce blúdili, o to viac sme si návštevu užili :). Obaja školáci sa tešili, keď pred dverami nás videli :). Dobrý darca dotáciu dal, doneste dobrým deťom dar :). Dobrým devám, deťom dajte, dobrý deň ďalej donášajte.

Read more

Materiálna pomoc Levice

Ráno skoro sme vstali, do Levíc sme uháňali. Lenku našu potešiť, igelitky jej na kľučku zavesiť. Že sme prišli bola rada, prečo však sekáčik hľadá ? A než by si Anjel riekla, zajaca po krku sekla. Zajaca nám nevarila, raz dva nám ho zabalila. Do záhrady nás hneď vedie, čerešne má ! A sú jedlé 🙂 .

Read more

Materiálna pomoc Galanta

Anjeli až po práci, nové krídla dali si. Zaleteli v Dolnú Stredu, navštívili našu Petru. Síce bolo veľa hodín, ale radosť za to stojí. Malý drobček pekne spal, zato psík nás privítal :-). Členke takto pomôžeme, v papieroch sa pohrabeme. Skôr sme sa hnúť nevedeli, po práci sme vyleteli 🙂

Read more

Materiálna pomoc okres Galanta

Napísaná veta nedokáže povedať všetko ako jeden pohľad do rodinky. Hoci sa rodinka snaží sponzorská pomoc si našla správne miesto, o čom nás presvedčili aj žiariace oči detičiek. Snažíme sa pomáhať našim členom skupiny, ktorí riešia svoj problém a aktívne sa zapájajú a podporujú členov skupiny aspoň dobrým slovom. Pomaly uskutočňujeme návštevy a prinášame posolstvá v mene anjelov. Chceme, aby boli šťastní a spokojní, preto nám na nich zaleží :).

Read more

Materiálna pomoc Slovenský Grob

Tretíkrát som k členke prišla, šoférová pomoc sa mi zišla. Cez polia a lúky viezli sme nákupy. Deti veľkú radosť mali, horalky hneď ochutnali. A keď nájdem sponzora cestovať začnem odznova :).

Read more

Materiálna pomoc Bratislava

Cesta naša pokračuje, očká detí rozžiaruje. Brucho zasýti plný stôl, dobrá rada utíši v srdci bôľ. Na súde ich podržíme, s úradmi im poradíme. Sme radi, keď sa podarí vyčariť úsmev na tvári a sponzora to veľmi teší, že nevedieme len prázdne reči :).

Read more